PixelTürk Webstudio
W E B S T U D I O

Web yazılım hizmetleri

Web yazılım hizmetleri

Web Yazılım

Web Yazılım

Şu anda internet kavramı ile bilgisayarlarımızda gerçekleştirdiğimiz her eylem birer yazılım ürünüdür. Dolayısıyla internetin iki farklı yüzü ortaya çıkmış oluyor. Bunlardan ilki, bizlerin ara yüz olarak kullandığı ve işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz alanlardır. Diğer kısmı ise web yazılım uzmanları tarafından görülebilen ve bu ara yüzlerin tasarlandığı kısmıdır. İşin yazılım kısmı uzmanlar tarafından ele alındığında kullanıcıların gördüğü ara yüzler çok daha kullanışlı ve verimli olabiliyor. Çeşitli kodlamalar ve yazılım programları sayesinde muhteşem tasarımlar yapılabiliyor.

Neden Web Yazılım
Hizmeti Alınmalı?

Günümüzde birçok işlem internet üzerinden gerçekleşiyor. Bu nedenle artık markaların vitrinlerinin web siteleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kendinizi internet üzerinden ne kadar iyi tanıtırsınız bilinilirlik oranınız da aynı ölçüde artacaktır. Çağımızda hemen hemen her şey tek tıkla halledilebildiğinden dolayı kimse kapı kapı dolaşarak işlemlerini halletmiyor. Bu nedenle kendinizi geliştirmeye internet sitenizden başlamanız tanıtım açısından önemli bir adımdır.

Web sitelerinin yanı sıra web yazılım birçok alana hizmet edebilen bir konudur. Basit bir web sitesinden kapsamlı bir muhasebe yazılımına kadar her şey web yazılım kapsamında değerlendirilebilir. Özellikle şirketlerin işlerini kolaylaştıracak birçok hizmet web yazılım sayesinde üretilebiliyor.

Web Yazılım Şirketi Mi, Freelancer Mı?

Aldığımız hizmetten beklediğimiz önemli kriterlerden birisi kesinlikle fiyatının uygun olmasıdır. Genelde freelancer çalışan web yazılım uzmanları, şirketlere göre çok daha uygun fiyatlara çalışırlar. Ancak bu durum sizlerde büyük zararlar yaratabilir. Kara geçmek isterken kısa vadede bile bunun zararlarını görebilirsiniz. Örneğin, tasarlanan web siteniz ile alakalı bir sorun ile karşılaştığınızı varsayalım. Kurumsallaşmış bir şirket ile çalışırsanız yaşadığınız sorunlar karşısında her zaman bir muhatap bulabilirsiniz. Freelancer’lar bir şirkete bağlı olmadığından dolayı sorun yaşarsanız ve size geri dönüş sağlamazsa yapacağınız pek de bir şey yok.

Web yazılım şirketi ile anlaştığınız zaman işinizin karşılığında karşılıklı bir sözleşme imzalanmış olur. Bu durumda da iki taraf için de iş etiği rahatlıkla sağlanabilirken ödediğini ücretlerin heba olması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Ancak freelancer çalışanlar ile aranızda bu şekilde bir anlaşma olmadığından dolayı paranızı kaybetme ihtimaliniz artabilir.

Web yazılım şirketleri belirli mülakatların ardından işlerinde uzman olan kişileri işe alırlar. Yalnızca işinde iyi olan kişiler şirketlerde çalışabilir. Freelancer ile iletişim kurduğunuzda tek dayanağınız kullanıcı tavsiyeleri veya kendi anlatmasıdır. Ayrıca, şirket ortamında işinizle birçok kişi uğraşır. Bu sayede kodlamalardaki hatalar birçok gözden geçtiği için azalabilir. Tek bir kişi ile çalışırsanız mecburen yalnızca o kişiye güvenmeniz gerekiyor.

Web Yazılım Uzmanı

Web tasarım uzmanları, bir web sitesinin her türlü tasarım unsuruyla ilgilenen eğitimli ve alanında yetkin kişilerdir. En basit ifadeyle; kurum, kuruluş veya şahıslar için hem kullanışlı hem de ilgi çekici web siteleri ve diğer kapsamlı yazılımları tasarlamakla görevlidirler. Ayrıca var olan bir web sitesinin veya diğer yazılım ürünlerinin, yazılım konusundaki sistem ihtiyaçlarını belirler. İhtiyaç duyulan bu tasarımları ise özgün bir şekilde ortaya çıkarır. Tasarımları yaparken çalışabilir bir ürün sunmak için kodlar hazırlar ve var olan kodlar üzerinde düzenlemeler yapar.

Web yazılım hizmeti sadece sıfırdan bir hizmet tasarlama işi değildir. Bu nedenle kendi yaptıkları web sitesi ve diğer yazılımların düzenli olarak kontrollerini yaparlar veya başkalarının yaptığı işlerin bakım onarım gibi işlerini yürütebilirler.

Kurumsallaşmış bir şirket olarak bizler, bir yazılım ürününün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterlilikte olan bir şirketiz. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalıştığımızdan dolayı, sorunsuz bir tasarım süreci yürütmeyi başarıyoruz. Yaratıcı ekibimiz sayesinde akılda kalıcı web siteleri tasarlayabiliyoruz, işlerinizi kolaylaştırabilecek birçok ürün sunabiliyoruz. Ayrıca, yazılım ürünlerimizin rutin bakımlarını yapıyor ve geri dönütleri yakından takip edebiliyoruz. Örneğin bir web sitesi için konuşmak gerekirse aylık ziyaretçi düşüşü yaşandıysa bu durumun yazılım ile alakalı sebeplerini araştırıyoruz. Gerekli incelemeler yapıldıktan kullanıcılar sorunsuz bir şekilde web sitesini kullanmaya devam edebiliyorlar. Sizler de kurumsal web yazılım hizmeti almak veya markanız için işlerinizi kolaylaştırıcı yazılım ürünleri tasarlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınızda bir proje mi var?