Web Yazılım

Son teknoloji kullanılarak hazırlanmış web uygulamaları

Her web sitenin bir amacı vardır. Websitesi tasarlarken amacına uygun ilerlediğinden emin olmak için her adımda soruguluyoruz. Bu amaç bir satış olabilir, reklam tanıtım olabilir veya sadece prestij olabilir. Her sayfanın ayrıntısında aynı amaç güdülür.

Uygulamalar veya website hedef kitleye uygun olarak tasarlanırken her şekilde sorunsuz erişilebilir olmasına da dikkat ediyoruz. Webde kullanılan son teknolojilerden yararlanarak uygulamaların mobil cihazlarla da uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.

Sıfırdan bir websitesi tasarlayıp, kodlanarak yönetim paneli ile entegre edilebileceği gibi WordPress gibi hazır yazılımlar da kullanılabilir.

Emlak Web Sitesi

Profesyonel emlak yazılımı, emlak ofislerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan emlak web sitesi ve aynı zamanda mobil emlak sitesidir.

Hazır Web Sitesi

Hızlı ve ekonomik web tasarım çözümleri arayan firmalar için yüzlerce çalışma arasından seçme şansı sunuyoruz.

Online Ödeme Sistemi

PixelTürk Ödeme Sistemi, kredi kartı ile online ödemeleri kabul etmenize olanak sağlayan web tabanlı bir uygulama. Yakında!

Özel Yazılımlar

Firmanızın ihtyaçlarına yönelik, işlerinizi kolaylaştıracak heryerden ulaşılabilir web tabanlı yazılım çözümlerimizi deneyin.