PixelTürk Webstudio
W E B S T U D I O

WordPress Web Tasarım

WordPress tabanlı web sitesi tasarımı ve geliştirme

WordPress Web Site Tasarımı

WordPress Tasarımı

Yeni bir web sitesi oluşturmak isteyen birçok kişinin ilk tercihi Wordpress oluyor. Bir içerik yönetim sistemi olan Wordpress, her alanda sınırsız tasarımlarda web site ortaya çıkartılmasını sağlıyor. Tüm dünyadaki web sitelerinin yaklaşık %35’i Wordpress altyapısıyla kurulmuştur. Bu oran yaklaşık 19 milyona tekamül eder. Ancak bunlardan bazıları ön plana çıkarken bazıları arama motorlarında geride kalıyor. Tasarımın ön plana çıkmaması, hızın düşük olması, pratik kullanım özellikleri oluşturulmaması ve SEO gibi nedenlerden dolayı popülerlik kazanamıyorlar. Tüm bu durumların web siteniz için bir sorun oluşturmasını istemiyorsanız Wordpress tasarım için profesyonel firmalar ile çalışmalısınız.

WordPress, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi olduğundan dolayı tasarımlar konusundaki tek sınır sizlerin hayal gücü olabilir. Birçok eklenti sayesinde web siteniz benzersiz olabilir, pratik özellikler eklenebilir. Bu sayede Wordpress altyapısıyla hazırlanan her tasarım, diğerlerinden farklı özelliklere sahip olma potansiyeline sahiptir. Burada dikkat edilmesi gereken tek husus, tasarımcının yaratıcı olması ve web site tasarlanırken tekrara düşülmemesidir.

Kimler WordPress Tasarım Yapabilir?

Son dönemlerde web site tasarımlarının oldukça popüler olmasından dolayı birçok kişi bu işi kendisine meslek haline getirdi. Ancak bu popülerliğin bazı dezavantajları da bulunuyor. Çok sayıda web sitesi bulunduğundan dolayı ön plana çıkmak eskisi kadar kolay değil. Bu nedenle tasarımların oldukça profesyonel olması ve arama motorlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmesi gerekiyor.

Wordpress tasarım konusunda tercihinizi kurumsal firmalardan yana kullanmanız gerekiyor. Çünkü kurumsal firmalar sizlere en iyi tasarımları sunarken işlerinizde güven verirler. Yapılan işlerde karşılıklı olarak anlaşma imzalandığından dolayı olası bir sorun karşısında cevapsız kalmazsınız bu nedenle şahıslardansa firmalarla güven ortamında daha iyi işler çıkartabilirsiniz.

Firma bünyesinde çalışan Wordpress tasarımcıları alanında uzman kişilerden oluşur. Belirli mülakatlardan geçen kişiler ancak firmalarda çalışma fırsatı yakalarlar. Bu nedenle yaratıcılık ve web uzmanlığı konusunda sektördeki en iyilerdendir. Bu durum sizlere çok daha iyi işler çıkartılmasına yardımcı olur.

Web Site Tasarımları için Neden Wordpress Tercih Etmelisiniz?

Web site tasarımların Wordpress tercih etmek için birçok avantaj bulunuyor. Öncelikle yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi WordPress dünya çapında oldukça popüler bir web site oluşturma aracıdır. Trendi yakalamak için sizler de Wordpress’i tercih edebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı açısından da WordPress ön plana çıkıyor. Kontrol panelinizden birçok işlemi rahatça halledebilir, web sitenizin ön plana çıkması için SEO ayarlarını yapabilirsiniz.

Açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi olan Wordpress üzerinde yapılabilecekler neredeyse sınırsızdır. Bir geliştirici firma ile anlaştığınızda hayal gücünüzde ne varsa aynısını web sitenize yansıtabilirsiniz. Birçok eklenti sayesinde web site açma amacınıza uygun olarak özelleştirmeler yapılması mümkündür.

WordPress tasarım konusunda diğerlerinden ön plana çıkartan bir başka özellik daha bulunuyor. WordPress popülerliği nedeniyle geliştiricilerin üzerinde en çok çalıştığı içerik yönetim sistemidir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşadığınızda kolaylıkla çözülebilir. Ayrıca Wordpress hakkında birçok forum ve blog yazısı bulunduğundan dolayı çözümü kendiniz bile kolayca bulabilirsiniz.

Güvenlik konusu da WordPress tasarım açısından ön plana çıkıyor. Popülerlikten dolayı siber saldırıların ilk hedefi WordPress web siteleri oluyor. Ancak buna karşı muhteşem bir önlem alınmış durumda. Belirli periyodlarda sizlere güncelleştirmeler sunuluyor. Bu sayede güvenlik açıkları kapatılabilir. Ayrıca bazı güvenlik eklentileri sayesinde birçok içerik yönetim sisteminden çok daha güvenli bir hale gelebilir.

WordPress Web Sitesi Kurulumu

Pixeltürk olarak bizler, Wordpress tasarım konusunda alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Tasarlatmak istediğiniz web sitesinin ihtiyaçlarını en ince detayına kadar analiz ediyor, birçok aşamada ilerlemeler hakkında sizlere bilgi sunuyoruz. Bu sayede her aşamada sizlerin fikirlerini alıyor, profesyonelliğimizle birleştirerek muhteşem işlere imza atıyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız birçok işte yaratıcılığımızı ön planda tutarak bensiz işler çıkarttık. WordPerss’in sağladığı her türlü imkandan yararlanarak muhteşem özellikler içeren, web sitenizin ön plana çıkmasına yardımcı olan ve görsel açıdan da kusursuz web siteleri tasarladık. Sizler de gerçek bir iş etiği çerçevesinde web sitenizi tasarlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstekleriniz ışığında web siteniz tasarlanır ve mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Aklınızda bir proje mi var?